Четвер, 22 Лютого, 2024

This Land Is My Land: симулятор індіанця від української студії

Команда розробників з української студії Game Labs показала перший повноцінний геймплейний ролик свого масштабного проекту – This Land Is My Land.

This Land Is My Land позиціонується як пригодницький бойовик, але в ньому спостерігаються і деякі елементи пісочниці. За сюжетом гравець стикається з білими поселенцями, які активно заселяють землі індіанців. Розробники обіцяють цікаву сюжетну кампанію і режим челенджів.

Битися індіанцю доведеться не тільки з озброєними «блідолицими», але і з природою, і це все на процедурно створюваній карті. Так, одна з фішок This Land Is My Land полягає в тому, що при кожному запуску деякі елементи рівня (патрулі, табори, дороги) будуть генеруватися випадково.

Game Labs стверджує, що викладений нижче трейлер повністю відзнятий «у грі», і якщо це так, то графіка в This Land Is My Land на вельми пристойному рівні:

Команда обіцяє випустити свій симулятор індіанця вже цієї весни. Спочатку гра вийде тільки на ПК, але в разі успіху Game Labs може перенести її і на інші платформи.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися