Понеділок, 4 Грудня, 2023

Viber пропонує закордонний номер без SIM-карти

З останнім оновленням Viber, користувачі отримали доступ до нової послуги «Місцевий номер Viber». З її допомогою можна активно спілкуватися практично в будь-якій країні світу без придбання SIM-карти місцевого оператора.

Тепер в месенджері можна оформити передплату на локальний номер. Його власник може відправляти SMS-повідомлення та телефонувати на території країни перебування за тарифікацією оператора безпосередньо через Viber. Вхідні дзвінки і SMS також будуть переадресовані в додаток.

Це означає, що користувачеві не тільки не обов’язково купувати місцеву сімку, але й іншим абонентам для вільного спілкування не потрібен встановлений месенджер. У Viber вважають, що функція буде корисна туристам, студентам і тим людям, які часто відправляються в закордонні робочі поїздки.

Щоб підключити послугу, перейдіть у меню «додатково», а потім тапніть по вкладці «Місцевий номер Viber». Поки можна отримати тільки номер США, Канади і Британії, але в майбутньому список країн обіцяють розширити.

Вартість передплати – 5 доларів на місяць, без обмежень на час дзвінків або кількість повідомлень. За користувачем залишається право відключити послугу в будь-який час.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися