Неділя, 25 Лютого, 2024

Тім Кук наполягає, що об’єднання Mac та iPad – погана ідея

Експерти вже кілька років прогнозують, що Apple об’єднає свої комп’ютери та мобільні гаджети в єдину платформу. Однак нещодавно директор компанії Тім Кук сказав, що злиття Mac та iPad в одну уніфіковану програмно-апаратну платформу породить надто багато компромісів.Mac та iPad

«Одна з причин, чому кожен із типів наших гаджетів є чудовим, полягає в тому, що ми розвивали їх з метою відмінно робити покладені на них завдання, – каже Кук. – Якщо почати злиття, доведеться йти на компроміси. Компанії це може бути вигідно, але це не є ціллю. Ми хочемо давати людям речі, з якими вони зможуть змінювати світ, виражати свою пристрасть чи креативність. Це злиття, на якому дехто фіксується, на мою думку – не те, що хочуть користувачі».

За словами Кука, він зазвичай використовує Mac на роботі, а iPad йому потрібен вдома та під час подорожей. «Я використовую все та люблю все», – говорить він.

Директор Apple також розповів, що його першим комп’ютером був Apple IIc, який випустили в 1984 році. «Я вперше його використав для проекту в старшій інженерній школі, створивши програму керування інвентарем, яка також підійшла прокатній фірмі неподалік», – поділився Кук.

Хоча Mac та iPad залишаться окремими продуктами, відстань між ними продовжить зменшуватися. В 2014 році Apple запустила режим Continuity, який дозволив перемикатися між Mac, iPhone, iPad та Apple Watch. Наступне зближення двох платформ може відбутися з випуском iOS 12 та macOS 10.14. Ці ОС дозволять програмістам створювати одну програму, яка буде працювати на комп’ютері та мобільному гаджеті, автоматично адаптуючись до сенсорного екрана чи мишки з клавіатурою.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися