Vodafonе підключив до 3G ще 38 населених пунктів на заході України

Загалом понад 530 тисяч жителів західних областей України отримали в червні році доступ до якісного 3G-зв'язку Vodafone Україна.

У першій половині червня 3G-мережа Vodafone почала працювати в кількох нових містах Львівської області. Це населені пункти Червоноград, Борислав, Жовква, Буськ, Сколе, а також села Раковець, Деревач, Суходоли, Верхнє Синьовидне та Пісочна.

Vodafone

Також 3G-покриття запустили в містах Трускавець, Стебник, Сокаль, Новояворівськ, Рава-Руська та в населених пунктах Липники, Хренів, Угерсько.

Ще 3G від Vodafone з’явився в містах Коломия, Снятин, Богородчани, селах Рошнів і Старі Кривотули Івано-Франківської області. Користуватися швидкісною мережею тепер можуть мешканці міст Тячів, Хуст і сіл Ракошино, Велика Добронь, Глибоке, Тийглаш в Закарпатській області.

У червні доступ до швидкісного мобільного інтернету отримали жителі Ковеля, Володимир-Волинського, а також населених пунктів Іваничі, Лаврів, Гірка Полонка і Маяки, розташованих у Волинській області. Розширено покриття у Хмельницькій області. 3G-інтернет і голосовий зв’язок поліпшеної якості стали доступні жителям міста Красилів, смт Летичів і села Маків Хмельницької області.

Загалом понад 530 тисяч жителів західних областей України отримали в червні році доступ до якісного 3G-зв’язку Vodafone Україна. Детальна інформація про 3G-покриття доступна на сайті Vodafone.ua.