Луо Жонгшенг, один з виконавчих директорів тайванського виробника Foxconn, розповів, що майбутній смартфон iPhone 8 не буде дешевим. Саме ця компанія випускає для Apple її телефони.

iPhone 8

Основною причиною для дорожнечі стане екран iPhone. Він використовуватиме вже поширену технологію органічних світлодіодів (OLED), але матиме незвичну конфігурацію. Apple зробила так, щоб дисплей займав максимальну площу передньої панелі. Тому в зоні динаміка, камери та сенсорів також є пікселі екрана. Дисплей наче «облягає» датчики та інші блоки.

Жонгшенг у своєму коментарі в соцмережі Weibo, який вже видалили, сказав, що для збирання смартфона з таким дисплеєм потрібні додаткові стадії конвеєра. Це означає, що знизиться швидкість випуску, збільшиться кількість браку, а отже, зросте ціна гаджета.

«Рівень випуску працездатних панелей OLED зараз складає лише 60%, – розповів експерт. – Розрізання екрана за спеціальним шаблоном виглядає дуже складно. Тому ціна не буде низькою. Я припускаю, що iPhone 8 буде недешевим».

Окрім коментаря Жонгшенга у мережі Weibo також з’явилися можливі фотографії нового кольору корпусу iPhone 8. Раніше Apple подібного не використовувала. Але перевірити достовірність цих фотографій немає можливості.

Поки що, за чутками, майбутній iPhone 8 вийде у двох кольорах – чорному і білому. Окрім цього, він може отримати новий тип обробки поверхні, яка нагадуватиме дзеркало.

Кількома тижнями раніше в інтернеті з’явилися фотографії iPhone 8, які начебто «витекли» від самої Apple. Цей апарат буде 10-м ювілейним смартфоном компанії, тому від нього чекають чогось нового, а не лише чергового поліпшення апаратних характеристик.

Однією з таких незвичних рис має саме стати екран від краю до краю – приберуть навіть кнопку «Додому». Також, за чутками, апарат отримає бездротову зарядку, розблокування обличчям та поліпшену камеру.

Однак нововведення можуть виявитися досить складними в реалізації. Як повідомляють мережеві джерела, проблеми iPhone 8 з бездротовою зарядкою та 3D-сенсором викликають паніку в Apple. За даними ресурсу Fast Company, який посилається на джерело в індустрії, в Apple прив’язали бездротову зарядку до iOS 11.1, тому що в компанії не готова програмна частина. Може бути так, що її не встигнуть підготувати до випуску iPhone 8.

ПОДІЛИТИСЯ