Топ-менеджер Foxconn обіцяє, що iPhone 8 не буде дешевим

Основною причиною для дорожнечі стане екран iPhone.

Луо Жонгшенг, один з виконавчих директорів тайванського виробника Foxconn, розповів, що майбутній смартфон iPhone 8 не буде дешевим. Саме ця компанія випускає для Apple її телефони.

iPhone 8

Основною причиною для дорожнечі стане екран iPhone. Він використовуватиме вже поширену технологію органічних світлодіодів (OLED), але матиме незвичну конфігурацію. Apple зробила так, щоб дисплей займав максимальну площу передньої панелі. Тому в зоні динаміка, камери та сенсорів також є пікселі екрана. Дисплей наче «облягає» датчики та інші блоки.

Жонгшенг у своєму коментарі в соцмережі Weibo, який вже видалили, сказав, що для збирання смартфона з таким дисплеєм потрібні додаткові стадії конвеєра. Це означає, що знизиться швидкість випуску, збільшиться кількість браку, а отже, зросте ціна гаджета.

«Рівень випуску працездатних панелей OLED зараз складає лише 60%, – розповів експерт. – Розрізання екрана за спеціальним шаблоном виглядає дуже складно. Тому ціна не буде низькою. Я припускаю, що iPhone 8 буде недешевим».

Окрім коментаря Жонгшенга у мережі Weibo також з’явилися можливі фотографії нового кольору корпусу iPhone 8. Раніше Apple подібного не використовувала. Але перевірити достовірність цих фотографій немає можливості.

Поки що, за чутками, майбутній iPhone 8 вийде у двох кольорах – чорному і білому. Окрім цього, він може отримати новий тип обробки поверхні, яка нагадуватиме дзеркало.

Кількома тижнями раніше в інтернеті з’явилися фотографії iPhone 8, які начебто «витекли» від самої Apple. Цей апарат буде 10-м ювілейним смартфоном компанії, тому від нього чекають чогось нового, а не лише чергового поліпшення апаратних характеристик.

Однією з таких незвичних рис має саме стати екран від краю до краю – приберуть навіть кнопку «Додому». Також, за чутками, апарат отримає бездротову зарядку, розблокування обличчям та поліпшену камеру.

Однак нововведення можуть виявитися досить складними в реалізації. Як повідомляють мережеві джерела, проблеми iPhone 8 з бездротовою зарядкою та 3D-сенсором викликають паніку в Apple. За даними ресурсу Fast Company, який посилається на джерело в індустрії, в Apple прив’язали бездротову зарядку до iOS 11.1, тому що в компанії не готова програмна частина. Може бути так, що її не встигнуть підготувати до випуску iPhone 8.

Щодо iPhone X, то виробники смартфонів на Android полегшено зітхнули. Хоча Apple вважає свій новий смартфон за $1000 небувалою інновацією, не всі виробники погоджуються з такою точкою зору.