Неділя, 3 Грудня, 2023

Як редагувати спілкування у Skype

Один з найпопулярніших комунікаторів у світі, для якого МТС навіть пропонує безкоштовний трафік, не дозволяє видаляти історію чату для окремого контакту. Її можна очистити лише для всіх адресатів одночасно, проте це буває не зовсім зручно, оскільки часто в повідомленнях міститься важлива інформація, яку хотілося б зберегти. Проте спосіб видалити історію спілкування для окремого контакту все ж є.

Skype зберігає всю інформацію з текстових чатів в єдиній базі даних формату SQL у файлі main.db. Він зберігається у папці Roaming, в якій знаходиться інформація профілю користувача Windows. В цьому файлі окрім повідомлень також зберігаються налаштування та опції самої програми. Тому для видалення листування з окремим контактом необхідно його відредагувати, для чого можна скористатись утилітою SQLite.

Перед початком будь-якої роботи над файлом main.db зробіть його резервну копію, щоб потім можна було відновити його в разі збою. Сам файл знаходиться за адресою C:\Users\ім’я користувача Windows\AppData\Roaming\Skype\ім’я користувача Skype\

Delete Skype Conversation Backup

Для редагування файлу бази даних запустіть SQLite та натисніть кнопку Open Database.

Delete Skype Conversation Open

Вкажіть адресу для main.db та натисніть Open.

Delete Skype Conversation Open Main DB

У редакторі SQLite клацніть на вкладку Browse Data та в меню Table оберіть пункт Conversation. Це відкриє таблицю зі збереженими повідомленнями чату.

Delete Skype Conversation _ Convesation

Пошук історії листування для обраного контакту досить простий, оскільки в полі Identity вказано його ID у Skype. Виділіть його мишкою та натисніть клавішу Delete Record для видалення запису з бази даних. Після цього збережіть файл та закрийте редактор.

Delete Skype Conversation Select

Джерело: Addicitve Tips.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися