Четвер, 13 Червня, 2024

Toshiba заряджає без дротів як з дротами

Компанія Toshiba Electronics Europe, можливо, вирішила основну проблему, з якою стикаються користувачі бездротових зарядних пристроїв, – довгий час для поповнення енергії. Розробка забезпечить виробникам смартфонів і планшетів більш широкі можливості у створенні пило- та вологозахищених смартфонів, а користувачам дасть можливість заряджати гаджети де завгодно за кілька годин.

Нова технологія вбудована у мікросхемі під номером TC7764WBG і сумісна зі специфікаціями малої потужності стандарту бездротового заряджання Qi 1.1.2. Оптимізація чіпа дозволила збільшити максимальну вихідну потужність до 5 Вт, при цьому ефективність перетворення енергії становить 95%.

Безпека смартфона або планшета при бездротовому заряджанні забезпечується впровадженою в чіп схемою аутентифікації протоколу Qi для контролю параметрів живлення. Також у ній є функції визначення сторонніх об’єктів, блокування при перевищенні напруги для режиму обходу зовнішнього джерела живлення і при неприпустимому зниженні напруги, захисного відключення при перегріві (TSD).

Швидкісному бездротовому заряджанню від Toshiba необхідно конкурувати з новими телефонами Samsung Galaxy S6 edge + і Galaxy Note 5. Вони підтримують надшвидкісне бездротове заряджання.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися