TECNO Mobile представила смартфон для блогерів та любителів селфі

НА ПРАВАХ РЕКЛАМИ

Новий смартфон Camon X Pro від компанії TECNO Mobile прекрасно підійде тим, хто займається створенням контенту як на професійній основі, так і для себе.

Camon X Pro

Головна перевага смартфона — камера з дозволом 24 мегапікселі, яка оснащена фірмовою технологією поліпшення зображення. Вона дуже добре підходить для селфі, оскільки дозволяє створювати на обличчі контур зі 108 точок, роблячи остаточну фотографію більш витонченою і «живою». Допомагає в цьому і подвійний спалах — чудовий інструмент поліпшення якості зображення, який дозволяє сфокусувати увагу на передньому плані, трохи розмиваючи фон.

Камерафон пропонує блогерам, мандрівникам та цінителям активного способу життя безпрецедентну якість зйомки. Як фронтальна, так і основна камера можуть відобразити найяскравіші моменти незалежно від того, як швидко рухаєтеся ви чи, наприклад, улюблений вихованець.

Перевага тут не тільки в дозволі, хоча навіть фронтальна камера може похвалитися 24 Мп. Головний козир Camon X Pro — чіткість фотографій та різноманіття режимів, які підійдуть для більшості ситуацій. А висока продуктивність разом із захищеністю дозволять переконатися в тому, що процес зйомки будемо приємним та безпечним.

Кілька переваг

TECNO Mobile

Подвійний процесор дозволяє краще обробляти дані і значно зменшити кількість шумів. Зйомка з ефектом боке — ще одна з можливостей камерафону. Це стало можливим за наявності одного об’єктива. Ефект підійде для створення групових знімків.

Camon X Pro цілком може замінити цифрову «мильницю», якщо необхідно створити контент для блогу чи зняти гарні краєвиди під час подорожей. Тут є все необхідне для якісної зйомки, включаючи різноманіття режимів. Вони підійдуть для абсолютно різних умов: від зйомки океанського заходу до фотографування домашнього улюбленця, що мчить уперед, або проїжджаючого історичним центром міста Aston Martin DB9.

У камері смартфона реалізована технологія Super PD Focus: тепер можна знімати рухомі об’єкти без нечіткості або розмиття. Функція дозволяє знімати кілька кадрів, а потім з’єднувати їх в один, чіткий. Якщо вимірювати в цифрах, площа зйомки може бути збільшена на 30%, а чіткість фокусування — приблизно на 10%.

Додаткові можливості

Camon X Pro працює на Android 8.1 і володіє 64 Гб вбудованої пам’яті. Ємність батареї — 3750 мАч. При цьому доступний режим швидкої зарядки, який дозволяє відновити більшу частину заряду протягом 10 хвилин. Телефон буде завантажувати повідомлення «по повітрю», завдяки чому ОС і фірмова надбудова будуть своєчасно оновлюватися до останніх версій.

Смартфон перед запуском в серію був протестований температурними стрес-тестами, скручуванням. Спалах тестувався протягом 96 годин. Додаткові функції — можливість зйомки в HDR і авторизація за допомогою Face ID. Можливість увійти в обліковий запис за допомогою сканера відбитка пальця також залишилася.