П’ятниця, 8 Грудня, 2023

У 2017 році Google Play щодня блокував по 1900 додатків

Майже 700 тисяч додатків – саме стільки заблокували за минулий рік модератори Google Play. Це приблизно 1900 утиліт щодня, а також на 70% більше, ніж у 2016 році. Найбільший магазин додатків для Android розповів, як він боровся зі шкідливими та неприйнятними програмами у 2017 році.Разом із видаленням програм-порушників модератори Google Play також блокували акаунти їхніх розробників. У 2017 році доступу до маркету позбулися 100 тисяч облікових записів.

Майже всі (99%) неприйнятні утиліти в Google Play знаходять алгоритми. Це переважно додатки, які копіюють інші утиліти та намагаються заробити на плагіаті. Проте, кажуть модератори, в магазин також часто завантажують додатки, які пропонують неприйнятний чи незаконний контент або активність. Окрім цього, не припиняються спроби розповсюджувати через Google Play додатки з вбудованими вірусами.

У Google планують удосконалити свої інструменти штучного інтелекту для розпізнавання неприйнятних програм. Компанія також намагається боротися з обходом блокування акаунтів. Вона намагається вдосконалити методи, щоб заблоковані розробники не могли створити нові облікові записи з новими даними.

Хоча у Google хваляться цифрами видалених програм, використовувані системи захисту потребують суттєвого вдосконалення. Торік, наприклад, у Google Play була доступна фальшива версія WhatsApp, яку завантажили понад 60 млн разів. Вона не несла вбудованих вірусів, а лише демонструвала рекламу. У січні 2018 року в Google Play викрили 60 додатків, які маскувалися під утиліти для дітей та показували неприйнятний контент, а також вели на платні сайти. Їх завантажили від трьох до семи мільйонів разів.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися