Вівторок, 18 Червня, 2024

У Британії Wi-Fi постелили під ноги

Британська телекомунікаційна компанія Virgin Media запустила в місті Чешам пілотний проект безплатного доступу до інтернету через Wi-Fi. Мегабайти городяни завантажуватимуть буквально з тротуарної плитки – саме в неї вбудували бездротове обладнання.

 

У рамках проекту безплатним інтернетом оснастять вулиці і зупинки громадського транспорту в центральній частині міста. Для цього в тротуарах розмістять «розумну» плитку, яка стійка до навантажень і опадів, а також підключена до інтернету по оптоволоконному каналу.

Перші користувачі залишилися задоволеними доступними можливостями, а саме – швидкістю на рівні 166 Мбіт/сек. Тобто серію 40-хвилинного телесеріалу у високій роздільній здатності обсягом близько 700 МБ можна завантажити за 35 секунд.

Доступ до бездротової мережі надається через фірмовий додаток компанії для платформи Android. Про можливість підключення пристроїв під управлінням інших операційних систем нічого не повідомляється. Virgin Media планує розвивати проект і розширювати покриття мережі на 60% у рік.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися