Вівторок, 23 Липня, 2024

У деяких Pixel 7 Pro відвалюються кнопки – власники скаржаться

У смартфонів Pixel від Google майже завжди був один суттєвий глюк або недолік апаратного забезпечення. У Pixel 4 не працював сенсор та телефон раптово вимикався, у Pixel 5 екран відклеювався та тріскався, у Pixel 6 на екранах були «мертві» пікселі і вимикався Wi-Fi. Але минулорічні Google Pixel 7 і Pixel 7 Pro спершу не проявили якихось проблем. Деякі ЗМІ почали вважати, що ці телефони не мають суттєвих проблем. Однак нещодавно деякі власники Pixel 7 Pro помітили, що у їхніх апаратів кнопки гучності відносно легко відпадають.

Клавіші регулювання гучності на більшості смартфонів мають однакову базову конструкцію з металевою або пластиковою кришкою, яка кріпиться до рами та натискає на дві менші точки, які фактично є кнопками. Іноді ці кришки відпадають, можливо, якщо пристрій пошкоджено або через якийсь невдалий збіг обставин.

Випадіння кнопок – це не те, що має відбуватися часто. Але за останні кілька місяців деякі власники Pixel 7 Pro помітили, що кнопки гучності відпадають, здавалося б, випадково.

Першим на цю проблему звернув увагу Нік Сутріч з видання Android Central, у якого несподівано випали кнопки регулювання гучності на Pixel 7 Pro, коли він порівнював камеру Google із камерою Galaxy S23 Ultra.

У формах підтримки Reddit і Google ту саму проблему відзначили кілька власників Pixel 7 Pro, у яких так само випадали кнопки гучності. Коли це трапляється, повернути кнопку на місце не дуже легко. Але деякі користувачі кажуть, що якщо притиснути кришку до її звичайного місця, регулятори гучності все ще можуть працювати належним чином.

Користувачі, які зв’язалися зі службою підтримки Google, стверджують, що проблема випадає з гарантії, хоча явних ознак пошкодження немає.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися