Вівторок, 18 Червня, 2024

П’ять незвичних способів грати у відеоігри

Люди, які полюбляють відеоігри, діляться на два типи: ті, хто грає на комп’ютері, та ті, хто грає на консолях. Але є й інші способи. Вони дещо дивні, але від того ще більш захопливі.

Дуже поширеним дивацтвом є запуск ігор на банкоматах. Спеціалісти, які їх обслуговують, часто бавляться цим. А що? На них зазвичай стоїть якась з різновидів Windows, тож із запуском ігор жодних проблем нема.

Можна робити це і на «розумних» гаджетах. Наприклад, на годиннику. За допомогою сумісного з Android грального рушія Xash3D ентузіаст зумів запустити на цьому гаджеті славнозвісну гру Half-Life.

 

Але є прилади, які, здавалося б, зовсім не підходять для ігор. Проте для ентузіастів немає нічого неможливого. Фінський програміст Пекка Ваананен зумів запустити Quake на осцилографі Hitachi V-422. І байдуже, що зображення на моніторі виглядає зовсім не так, як на ком’пютері.

Ще одна незвична платформа для ігор – графічні калькулятори. За допомогою мови програмування Axe Parser на пристроях Ti-83 та Ti-84 можна зіграти в гру Portal. І хоча це лише двовимірна пародія, грати в неї досить цікаво. До того ж усі фізичні принципи оригіналу (наприклад, збереження імпульсу при проході через портали) збереглися.

У деяких франшизах (наприклад, серії GTA) є можливість примусити героя грати у відеоігри всередині самої гри. А от у Doom в одному з модів, що називається Classic Arcade, автор пішов далі. Там головний герой може підійти до спеціальної консолі і запустити на ній той самий Doom. От така виходить цікава рекурсія.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися