Субота, 15 Червня, 2024

Продажі iPhone впадуть на 30%, якщо Apple заблокує месенджер WeChat

Найближчими місяцями прибутки Apple можуть суттєво впасти, прогнозує аналітик Мінг Чи Куо. Продажі iPhone можуть впасти на 25-30% з причини відсутності одного додатка на цих телефонах. Це месенджер WeChat, який у Китаї став супердодатком і без якого життя в цій країні значно понижує комфорт.

Влада США заборонила американським компаніям вести справи з китайським гігантом Tencent. Вона володіє найпопулярнішими додатками та сервісами у світі, з іграми PUBG Mobile, VALORANT, League of Legends, PlayerUnknown’s Battlegrounds та іншими включно. Також їй належить месенджер WeChat.

Підписуйтесь на наш канал у Telegramhttps://t.me/techtodayua

Поза межами Китаю WeChat майже невідомий, оскільки це вже не просто месенджер, а фактично погоджений державою інструмент, і в ньому непросто отримати акаунт. Іноземцю, щоб зареєструватися в цьому месенджері, необхідно знайти поручителя – активного китайського користувача. Щоб користуватися деякими сервісами у WeChat, необхідно підтвердити свою особистість фотографіями паспорта та обличчя.

WeChat має аудиторію в 1,2 млрд активних користувачів щомісяця. Це п’ятий глобальний сервіс за обсягом аудиторії.

Влада США змушує Apple видалити додаток WeChat зі свого магазину додатків App Store. При цьому Китай є вагомим джерелом прибутку для Apple – компанія отримує в цій країні 15%.

Точні подробиці заборони невідомі, тому аналітик Мінг Чи Куо бачить кілька варіантів. При оптимістичному сценарії Apple змусять видалити WeChat лише з американського App Store. У такому разі продажі iPhone знизяться на 3–6%, інших продуктів Apple – на менше 3%.

При песимістичному сценарії Apple змушена буде заблокувати WeChat у всіх регіонах AppStore. У цьому разі продажі iPhone глобально можуть впасти на 25-30%. Продажі всіх інших продуктів Apple – AirPods, iPad, Apple Watch, Mac – можуть знизитися на 15-25%.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися