П’ятниця, 19 Квітня, 2024

У Китаї відкриють перший у світі супермаркет роботів

Відкриття першого у світі супермаркету, в якому можна буде придбати штучний інтелект на будь-який смак, заплановано на вересень цього року в китайському місті Фошань. Зараз у місті йде активна підготовка до запуску цього незвичайного проекту. Як повідомляє видання Globaltimes, площа магазину буде становити близько 20 000 квадратних метрів. Продавати свою продукцію в майбутньому супермаркеті планують 30 найвідоміших брендів Китаю і представники інших країн.

Особливим попитом не тільки у китайців, але й у всьому світі користуються так звані побутові роботи, які призначені для роботи по дому: робот-пилосос, чистильник басейнів, прибиральник підлоги, робот для чищення екрана комп’ютера і збирання крихт з робочого столу, робот, який заварює чай і автоматично розколює горіхи.

Останніми винаходами китайців є робот, який доглядає за самотніми людьми похилого віку, робот-медсестра. Одна з наймасштабніших китайських розробок останнього часу – виробництво першого у світі емоційного робота Pepper.

Зараз Китай є однією з провідних країн із впровадження в повсякденне життя продуктів штучного інтелекту. У 2014 році в Піднебесній було продано в цілому близько 56 тисяч промислових роботів, що на 54% більше за позаминулий період. Більшість найбільших світових проектів, пов’язаних з робототехнікою, сьогодні не обходиться без участі Китаю. У Шанхаї також проходить Китайська міжнародна виставка роботів CIROS2015, у якій беруть участь майже 300 експонентів із 18 країн і регіонів світу.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися