У Китаї в липні випустять ультрабюджетний смартфон 5G за $289

Уже тривалий час існують побоювання, що компанії захочуть «зняти вершки» з технології 5G, встановлюючи завищені ціни на обладнання та послуги

Нині смартфони з підтримкою 5G коштують понад $1200, і виробники обіцяють опускати ціни не скоро. Так, Huawei пообіцяв, що найближчим часом варто чекати 5G-апарати за $600, а в бюджетний сегмент до $300 вони потраплять не раніше 2020 року. Однак найбільший стільниковий оператор Китаю China Mobile вирішив не чекати і вже в липні презентує 5G-мобільник з початковою ціною $289, яку згодом опустять до $148.

Про плани компанії почати продавати 5G-апарат вартістю 2000 юанів ($289) повідомив віце-президент оператора Цьєн Цін. Він також розповів, що з часом ціна на впаде до 1 000 юанів ($148). Він вірить, що ціна 5G знижуватиметься із ростом популярності технології.

Уже тривалий час існують побоювання, що компанії захочуть «зняти вершки» з технології 5G, встановлюючи завищені ціни на обладнання та послуги. Тому влада Південної Кореї, яка однією з перших впроваджує нові мобільні технології, змусила операторів встановити мінімальну вартість гігабайтів у 5G.

Мінімальна вартість пакета 5G у Південній Кореї складе близько 48 доларів для всіх трьох операторів (SK Telecom, KT та LG U+). У базовий пакет входять 8 ГБ трафіку для операторів SK Telecom і KT, а також 9 ГБ для LG U+.

Набагато вигіднішими виявляються пакети більшого обсягу. Наприклад, за 66 доларів користувачі SK Telecom і LG U+ отримають 150 ГБ трафіку в мережі 5G. А за 84 долари вони зможуть завантажити 200 та 250 ГБ відповідно. Оператор KT пропонуватиме безлімітний інтернет вже за 70 доларів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я