У метавсесвіті запрацювало перше в історії кладовище, воно для геймерів

Кладовище геймерів побудовано в 2D та 8-бітному стилі. Воно включає в себе інструмент надгробків, за допомогою якого люди можуть вибрати вигляд віртуального каменя, написати ігровий нік свого друга, додати хвалебну промову та вказати дату, коли його останній раз бачили в інтернеті.

Браузер для геймерів Opera GX запускає перше в історії кладовище Gamer Graveyard в метавсесвіті. На ньому користувачі ховатимуть аватари людей, які зникли з їх ігрового життя.

“Факт в тому, що якщо ви помрете в віртуальному онлайн-всесвіті, ви, на щастя, не помрете в реальному житті. Але люди дійсно сумують за тобою. Інтернет-кладовище – це тонкий інструмент для людей, щоб розповісти своїм друзям, які пропали, що за ними сумують”, – сказав Мацей Кочемба, глава Opera GX.

Кладовище геймерів побудовано в 2D та 8-бітному стилі. Воно включає в себе інструмент надгробків, за допомогою якого люди можуть вибрати вигляд віртуального каменя, написати ігровий нік свого друга, додати хвалебну промову та вказати дату, коли його останній раз бачили в інтернеті. Потім надгробок поміщається на кладовище, і ним можна поділитися на соціальних платформах або безпосередньо відправити зниклому другу.

“Ваша віртуальна особистість є частиною метавсесвіту: це продовження вашого фізичного життя. Коли ваш ігровий спосіб життя страждає, йому потрібне місце, де його можна поховати, і віртуальне кладовище – відмінне місце для цього”, – додав Кочемба.

Створити віртуальний надгробок в метавсесвіті можна на сайті gamergraveyard.gg.

У 2019 році Opera запустила Opera GX, браузер, створений для геймерів, з функціями, що включають геймерські налаштування, звукові ефекти, фонову музику, дизайн, а також обмежувачі процесора, оперативної пам’яті і пропускної здатності мережі, які роблять браузер менш ресурсомістким і залишають більше ресурсів комп’ютера для ігор.

База користувачів Opera GX нараховує понад 10 мільйонів щомісячно активних активних гравців. У червні 2021 року Opera GX стала доступна на мобільних пристроях як перший у світі мобільний браузер, призначений для геймерів.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я