5 майданчиків для продажу онлайн-курсів

Якщо ви володієте англійською мовою та якимись особливими знаннями, чому б не поділитися ними з оточуючими і при цьому трохи підзаробити? Пропонуємо вашій увазі п’ятірку закордонних платформ, на яких ви можете створити власний курс та продавати знання бажаючим.

Udemy

Це один з найпопулярніших освітніх майданчиків в інтернеті. Від конкурентів на кшталт Coursera і Udacity платформа Udemy відрізняється можливістю створювати власні платні курси. Причому для того, щоб створити курс, не треба підтверджувати свою кваліфікацію. Вартість свого курсу ви визначаєте самі. У середньому на майданчику ціни варіюються від $20 до $100. Сервіс заробляє на комісії з продажів курсів, яка в сумі складає 50%.

Coggno

На цій платформі можна продавати вже наявні курси або створювати нові. Coggno дозволяє контролювати не тільки ціноутворення, але також просування своїх курсів і систему знижок. За розміщення курсів сервіс стягує з вас 10-40% залежно від його вартості та інших параметрів, про які можна докладніше дізнатися на сторінці тарифів. Якщо ж ви хочете поповнити свій багаж знань, вам доступно понад 1000 курсів.

ElearningMarketplace

Це британський сервіс, що дозволяє викладачам не тільки розміщувати свої курси прямо на майданчику, а й продавати доступ до них через власний сайт. Переважно на ElearningMarketplace подано освітні матеріали на бізнес- і професійну тематику. А ціну курсів продавець визначає сам. Компанія заробляє на комісії, яка складає 25-30%. Усього в базі доступно 630 курсів.

WizIQ

На цій платформі можна створювати та публікувати онлайн-курси на будь-яку тематику. Це може бути і шкільна програма, і кулінарія, і мануали та секрети для відеоігор. На WizIQ можна не тільки записувати і хостити відеолекції та презентації, але також створювати віртуальні класи, конференції в реальному часі та багато іншого. Користування сервісом безоплатне протягом тестового періоду в 30 днів. Далі ж вартість залежить від тарифного плану, обсягу хостингового простору та інших параметрів. Утім, є і безоплатний варіант з доволі скромною функціональністю.

Examville

На майданчику можна створювати віртуальні аудиторії, розміщувати онлайн-курси та навчальні матеріали. Щоб продавати курси на Examville, підтвердження експертного рівня не потрібно. Сервіс заробляє на підписці, продажу курсів і рекламі. З викладача стягується 30% від прибутку.

За матеріалами AIN

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я