Середа, 6 Грудня, 2023

У Microsoft офіційно заявили, що не готують смартфон Surface Phone

Довгий час існують чутки про підготовку у надрах Microsoft нового смартфона, але нещодавно офіційно стало відомо, що компанія не готує подібний девайс. Про це сказав глава відділу продукції Microsoft Surface Панос Панай.

Під час інтерв’ю виданню Wired топ-менеджера запитали про те, які апаратні продукти варто чекати шанувальникам Microsoft у найближчому майбутньому. На що Панай відповів: «Я б не сказав, що в найближчі плани Microsoft входять випуск Surface Phone». Менеджер додав, що Microsoft не вважає необхідним поповнювати лінійку своїх продуктів подібним пристроєм. За його словами, нові продукти Surface будуть робити акцент на нових способах комунікації між користувачем і електронним гаджетом.

Кілька днів тому з’явилася інформація, що Microsoft продовжує розробляти свій смартфон під кодовим іменем Andromeda. Останнім таким витоком був лист внутрішньої розсилки технологічного гіганта, який отримали журналісти видання The Verge. У ньому розповідалося про пристрій з двома екранами, який можна скласти, наче книгу.

Сама Microsoft розповідає про проект Andromeda як про нову революційну категорію пристроїв. Вона повинна розміститися між між ПК і мобільними гаджетами. «Це новий кишеньковий формат пристроїв Surface, який об’єднує інноваційне обладнання та програмне середовище для створення дійсно персонального і багатоцільового комп’ютерного оточення», – йдеться в описі.

Плани щодо випуску планшета у форматі книжки Microsoft виношує близько десятиліття, однак з ними виникають складнощі. Ще у 2010 році планували вихід Microsoft Courier, який скасували. Також компанія працювала над 7-дюймовим планшетом Surface Mini і скасувала його за кілька тижнів до виходу у 2014 році.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися