Як без руту розмістити декілька віджетів на екрані блокування

На відміну від Android 4.2 Jelly Bean, у версії 4.4 KitKat стало складніше персоналізувати екран блокування та виводити на ньому власні віджети. У цій ОС відповідні налаштування сховані в меню «Безпека», а деякі виробники взагалі його блокують. Хоча навіть наявність такого пункту означає, що на екрані можна розмістити лише один віджет, попри те, що гаджет має великий екран. Зазвичай, щоб надати мобільному персонального вигляду, потрібно отримувати рут-доступ чи встановлювати модуль Xposed. Однак є спосіб розмістити до чотирьох віджетів на екрані блокування без зайвих клопотів.

1. Завантажте та встановіть утиліту Widget Pager.

2. Запустіть її та ввімкніть опцію роботи у фоновому режимі, а також вкажіть розмір доступного їй поля на екрані блокування.

3. Додайте від одного до чотирьох віджетів у відповідні пусті місця на екрані з доступного списку.

4. Заблокуйте телефон та розблокуйте його. Після цього тапніть у лівому нижньому кутку екрана – там знаходиться кнопка Widget Pager. Це відкриє поле із встановленими віджетами.

Нинішня версія дозволяє встановлювати максимум чотири віджети на одному екрані. Але розробник обіцяє в майбутньому випустити Pro-версію, яка зможе виводити більше та переключатися між ними.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я