Понеділок, 15 Липня, 2024

У неправильному розмірі чохлів для iPhone винні витоки, вважає Apple

У Apple назвали причину, з якої деякі чохли для iPhone мають непідходящі розміри. У цьому винні витоки та шпигунські фото очікуваних «яблучних» девайсів, кажуть у компанії.

Нещодавно Apple надіслала попередження одному китайцю, який рекламував продаж прототипу iPhone. У компанії аргументували це тим, що виробники аксесуарів можуть скористатися таким прототипом для більш швидкого випуску чохлів для нього. Але це прототип і у нього можуть бути неправильні розміри.

У Apple кажуть, що публікація витоків та продаж прототипів шкодить не лише користувачам, які купують аксесуари з неправильними розмірами. Також через витоки стають нецікавими презентації, на яких уже не вдається здивувати публіку.

«Такі ситуації шкодять інтересам споживачів та Apple. Таким чином, це очевидно, що коли неопублікована інформація про дизай та продуктивність продуктів Apple залишається конфіденційною, вона має реальну та потенційну комерційну цінність», – написали юристи Apple в листі.

Продаж не випущених серійно версій iPhone, iPad та Apple Watch є значним ринком «сірої» електроніки, на якому девайси продаються за тисячі доларів. Їх купують хакери, колекціонери та просто фанати продукції Apple.

Запуск iPhone в 2007 році породив гігантський ринок аксесуарів для нього. Сьогодні ринок аксесуарів для продукції Apple оцінюється у $19,9 млрд. У 2016 році компанія найняла лобістську компанію Roffe Group, щоб допомогти Apple переконати владу Нью-Йорку дозволити вуличним торговцям продавати аксесуари Apple поруч з магазином Apple. Такі аксесуари зазвичай дешевше тих, що випускаються самою Apple.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися