Вівторок, 23 Липня, 2024

Вийшла відеокарта Radeon RX 6600 XT

AMD оголосила про випуск відеокарти AMD Radeon RX 6600 XT. Відеокарта побудована на технології AMD RDNA 2, має 32 МБ кешу AMD Infinity Cache, 8 ГБ пам’яті GDDR6, AMD Smart Access Memory та підтримує інші технології.

Відеокарта також підтримує новітню технологію AMD FidelityFX Super Resolution з відкритим вихідним кодом для просторового масштабування, яке призначене для підвищення частоти кадрів.

За заявою компанії: «Radeon RX 6600 XT забезпечує в середньому на 15% вищу продуктивність при максимальних налаштуваннях у деяких іграх класу AAA в порівнянні з конкурентами. Крім того, AMD Radeon RX 6600 XT забезпечує в середньому 125 кадрів в секунду в широкому спектрі сучасних ігор класу AAA».

Основні технології та можливості включають:

• AMD FidelityFX – зараз підтримується 50 іграми та ігровими движками. AMD FidelityFX – це набір ефектів візуального поліпшення з відкритим вихідним кодом для розробників ігор, доступний на AMD GPUOpen. Дозволяє підвищити продуктивність в середньому в 2,4 рази в режимі “Продуктивність” при роздільній здатності 4K в деяких іграх.

• Пам’ять AMD Smart Access Memory – дозволяє підвищити продуктивність при використанні графіки AMD Radeon RX 6000-ї серії в парі з настільними процесорами AMD Ryzen 5000 або Ryzen 3000-й серії і материнськими платами AMD на чіпсеті 500-й серії.

• AMD Infinity Cache – 32 МБ кешу даних останнього рівня, інтегрованого в відеочіп, знижує затримки і енергоспоживання, забезпечуючи більш високу ігрову продуктивність.

• Підтримка DirectX 12 Ultimate.

• AMD Radeon Anti-Lag – допомагає зменшити затримку введення, роблячи ігри більш чуйними.

• AMD Radeon Boost – AMD Radeon Boost з підтримкою Variable Rate Shading може забезпечити приріст продуктивності до 48% в Warframe під час ігрових сценаріїв з швидким рухом. Це відбувається за рахунок динамічного зниження здатності зображення або зміни швидкості затінення для різних областей кадру, збільшення частоти кадрів і плавності, а також підвищення чуйності.

Очікується, що відеокарти будуть доступні у партнерів AMD з виробництва плат, включаючи ASRock, ASUS, BIOSTAR, Gigabyte, MSI, PowerColor, SAPPHIRE, XFX і Yeston, в глобальних магазинах роздрібної торгівлі, починаючи з 11 серпня 2021 року. Ціна Radeon RX 6600 XT – $ 379.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися