Вийшла відеокарта Radeon RX 6600 XT

AMD оголосила про випуск відеокарти AMD Radeon RX 6600 XT. Відеокарта побудована на технології AMD RDNA 2, має 32 МБ кешу AMD Infinity Cache, 8 ГБ пам’яті GDDR6, AMD Smart Access Memory та підтримує інші технології.

Відеокарта також підтримує новітню технологію AMD FidelityFX Super Resolution з відкритим вихідним кодом для просторового масштабування, яке призначене для підвищення частоти кадрів.

За заявою компанії: «Radeon RX 6600 XT забезпечує в середньому на 15% вищу продуктивність при максимальних налаштуваннях у деяких іграх класу AAA в порівнянні з конкурентами. Крім того, AMD Radeon RX 6600 XT забезпечує в середньому 125 кадрів в секунду в широкому спектрі сучасних ігор класу AAA».

Основні технології та можливості включають:

• AMD FidelityFX – зараз підтримується 50 іграми та ігровими движками. AMD FidelityFX – це набір ефектів візуального поліпшення з відкритим вихідним кодом для розробників ігор, доступний на AMD GPUOpen. Дозволяє підвищити продуктивність в середньому в 2,4 рази в режимі “Продуктивність” при роздільній здатності 4K в деяких іграх.

• Пам’ять AMD Smart Access Memory – дозволяє підвищити продуктивність при використанні графіки AMD Radeon RX 6000-ї серії в парі з настільними процесорами AMD Ryzen 5000 або Ryzen 3000-й серії і материнськими платами AMD на чіпсеті 500-й серії.

• AMD Infinity Cache – 32 МБ кешу даних останнього рівня, інтегрованого в відеочіп, знижує затримки і енергоспоживання, забезпечуючи більш високу ігрову продуктивність.

• Підтримка DirectX 12 Ultimate.

• AMD Radeon Anti-Lag – допомагає зменшити затримку введення, роблячи ігри більш чуйними.

• AMD Radeon Boost – AMD Radeon Boost з підтримкою Variable Rate Shading може забезпечити приріст продуктивності до 48% в Warframe під час ігрових сценаріїв з швидким рухом. Це відбувається за рахунок динамічного зниження здатності зображення або зміни швидкості затінення для різних областей кадру, збільшення частоти кадрів і плавності, а також підвищення чуйності.

Очікується, що відеокарти будуть доступні у партнерів AMD з виробництва плат, включаючи ASRock, ASUS, BIOSTAR, Gigabyte, MSI, PowerColor, SAPPHIRE, XFX і Yeston, в глобальних магазинах роздрібної торгівлі, починаючи з 11 серпня 2021 року. Ціна Radeon RX 6600 XT – $ 379.