У Skype проблеми зі зв’язком

З учорашнього вечора (19.06.2017) спостерігаються проблеми з підключенням і передачею повідомлень в Skype. За даними сайту Downdetector, найчастіші проблеми, з якими стикаються користувачі, – це: не надсилаються повідомлення (37%), проблеми зі входом (34%), проблеми в роботі сайту (27%). На скриншотах нижче можна побачити графік зафіксованих скарг за годинами, а також карту збоїв у світі.

Проблеми зі Skype

Не відправляються повідомлення в Skype

До речі, не так давно Skype отримав найбільший апдейт за останнє десятиліття. Самі розробники називають оновлення «наступним поколінням» Skype, яке принесе нові можливості у текстове та відеоспілкування. Воно спершу вийде на Android, а пізніше цього року стануть доступними апдейти для iOS, Windows та Mac.

Загальна ідея нового апдейту – додавання інтелектуальних можливостей у Skype. Наприклад, можна буде безпосередньо з чату дзвонити ботам та обмінюватися з ними відомостями про спортивні матчі, дізнаватися доступність квитків тощо.

У відеочатах можна буде пересилати фотографії, викликати деяких ботів. Також можна буде малювати на екрані, додавати стікери та використовувати фільтри. Додатково з’явилася можливість ділитися фотографіями з контактами майже так само, як це реалізовано в історіях Snapchat.

Рагав каже, що багато ідей для цього оновлення розробники отримали від самих користувачів. Останні, особливо молодь, використовують месенджер Microsoft один чи два рази на тиждень, щоб поспілкуватися із сім’єю та друзями. Але месенджери від Facebook та Google для них є інструментом щоденного спілкування.

Перевага Skype, каже Рагав, у тому, що він дозволяє безпосередню комунікацію людей. Користувачі головного конкурента – месенджера Facebook, – навпаки, намагаються прикрасити себе перед колегами та іншими знайомими. Саме тому вони не діляться так активно, як раніше, своїм персональним життям через Facebook. «Обмін – це природна форма взаємодії людей, – каже Рагав. – У соціальних мережах цього не відбувається».

Саме тому новий апдейт Skype також має на меті створити аналог приватного соціального світу. У нього входитимуть лише найближчі знайомі та родичі користувача.

Нагадаємо, що Microsoft купила Skype у 2012 році за $8,5 млрд. Її завантажили більше мільярда разів лише на смартфонах. Але за останнє десятиліття ця утиліта не отримувала жодного значного оновлення.

6 КОМЕНТАРІ

  1. слетел скайп из-за того, что три раза за вечер вырубали элсеть, теперь он капризничает и не подключается.

  2. я тоже в скайпе не могу дозвонится хотя он дома сидит не доходят звонки (гудков нету)

  3. На XP вообще не работает. Пишет, что проблема со связью

  4. Я немогу зайти в скайп пишет что “Помилка облікового запису Microsoft” (извините за ошибки)

Comments are closed.