У смартфонах Pixel 2 знайшли баг – у них «вигорають» екрани

Проблема з Pixel 2 у тому, що вигорання трапляється десь за тиждень використання, а не місяці чи роки, як звичайно

Цьогорічні еталонні смартфони на Android виявилися з дефектом, який Google вже розслідує. Усього за тиждень користування апаратом Pixel 2 XL у нього «вигорає» екран. Кольори стають розмитими, а зображення – зернистим.

Уперше про проблему повідомив оглядач ресурсу Android Central Алекс Добі. Після цього відгукнулися інші власники топового мобільника Google. Вони помітили, що на однорідному фоні, особливо сірого кольору, видно бліді контури навігаційних кнопок.

У Pixel 2 XL використовується екран за технологією OLED. Подібні дисплеї за особливостями своєї роботи схильні до вигорання. У таких екранах кожен піксель є крихітним випромінювачем світла. Чим довше піксель працює, тим більше падає його продуктивність. Тобто елементи інтерфейсу, які постійно присутні на екрані, наприклад, навігаційні кнопки, змушують відповідні пікселі постійно працювати та швидше зношуватися.

Проблема з Pixel 2 у тому, що вигорання трапляється десь за тиждень використання, а не місяці чи роки, як звичайно. Причиною може бути його передовий дисплей, який побудований за технологією POLED та має роздільну здатність QHD+. Представники Google кажуть, що вони вже займаються питанням.