Субота, 20 Квітня, 2024

У власників смартфонів LG залишилося часу до 31 грудня, щоб продовжити життя своїм гаджетам

Коли LG офіційно оголосила про свій відхід з ринку смартфонів на початку цього року, вона запевнила користувачів смартфонів LG, що продовжить надавати оновлення програмного забезпечення для деяких пристроїв. Однак це зобов’язання щодо оновлення програмного забезпечення застосовувалося лише до кількох останніх смартфонів LG. Користувачам зі старими телефонами LG не залишалося нічого іншого, як встановити альтернативну прошивку, щоб отримати останні версії Android на своїх пристроях. Однак ця опція може стати недоступною уже за кілька тижнів. LG оголосила, що в наступному місяці вона відключить службу розблокування бутлоадера.

Бутлоадер – це програмний компонент, який відповідає за завантаження основної операційної системи. У всіх смартфонах він сьогодні закритий та зашифрований. Це означає, що на такий смартфон можна встановити лише офіційно випущені прошивки. Розблокований бутлоадер дозволяє встановлювати прошивки будь-якого походження.

LG планує припинити надання послуг веб-сайту мобільного розробника 31 грудня о 00:00 за корейським часом (GMT+9). У повідомленні говориться, що після припинення дії вся інформація, представлена на веб-сайті, і видача ключа розблокування бутлоадера будуть недоступні, що ускладнить користувачам розблокування своїх пристроїв для установки альтернативних прошивок.

У повідомленні також говориться, що вся особиста інформація, зібрана для надання послуг, буде знищена. Однак LG може зберігати деяку особисту інформацію протягом певного періоду часу, якщо цього вимагають відповідні закони і нормативні акти.

Якщо у вас є телефон LG і ви плануєте продовжити його термін служби, встановлюючи на нього актуальну версії операційної системи, це можна зробити за допомогою неофіційної прошивки. Для її встановлення потрібно попередньо розблокувати бутлоадер. Тому скористайтеся сервісом розблокування до того, як LG припинить його роботу.

Якщо у вас є LG G8, G8S, G8X або V50 ThinQ, ви можете використовувати неофіційний універсальний метод розблокування бутлоадера. Зверніть увагу, що неофіційний метод трохи складний і вимагає перепрошивки через режим аварійного завантаження процесора Qualcomm. Він не призначений для початківців, тому слід максимально використовувати офіційний інструмент LG, поки він ще доступний.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися