Неділя, 25 Лютого, 2024

У Xiaomi говорять, що немає технологій, які б виправдали смартфони дорожче $699

Виробники останніми роками зробили суму в $1000 стандартною для флагманських апаратів. Але не всі вендори згодні з такою ціновою політикою. Xiaomi, яка завдяки своїй стратегії дешевих та потужних телефонів стала четвертим виробником планети, каже, що флагмани мають коштувати менше.

За словами керівного директора індійського підрозділу Xiaomi Ману Кумара Джаїна, компанія ніколи не випустить телефон за $699 чи вище. Топ-менеджер говорить, що сьогодні просто не існує такої технології, яку можна вбудувати в смартфон компанії та виставити ціну вище цієї позначки.

Однак експерти кажуть, що в майбутньому компанії доведеться піднімати ціни на свої телефони через зростання цін на компоненти. Збільшити вартість мобільників також може нова технологія, без якої назвати смартфон сучасним уже не вийде. Поки що Xiaomi вдається пропонувати користувачам свіжі чіпсети від Qualcomm та ємнісні батареї без суттєвого зростання ціни телефонів.

Хоча у Xiaomi обмежили свій прибуток на рівні 5% від продажу «заліза», компанія не є доброчинною організацією. Основні гроші фірма заробляє на іншій частині своєї бізнес-моделі – на сервісах. Також компанія продає рекламу, яка вбудована в оболонку її телефонів на основі MIUI. На засилля реклами в смартфонах Xiaomi жаліються на рідному для неї ринку Китаю, а європейці в більшості не зустрічають рекламних оголошень. Подробиці читайте в матеріалі «Прихована від європейців правда про доступні топові телефони Xiaomi в Китаї».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися