Неділя, 3 Грудня, 2023

Blades of Brim: клон Subway Serf чи щось новеньке?

Втомилися від економічних симуляторів, пост-ап сурвайвлів і логічних головоломок? Запустіть простенький ран-платформер Blades of Brim і дозвольте своєму мозку кілька хвилин відпочити після важкого робочого дня.

Lowpol і яскраві текстури

Графічне оформлення Blades of Brim складно назвати навіть мультяшним, воно відверто дитяче, просте і де в чому примітивне.

Моделі низькополігональні, навколишній світ тяжіє до примітивних геометричних фігур, персонажі, істоти і деякі об’єкти відображені трохи краще, але все одно грубі. Текстури яскраві, у перші хвилини геймплею навіть трохи незвично, але в цілому відповідають атмосфері гри. Розширення далеко не HD, утім, грати можна.

Музична заставка динамічна і не набридлива. Звуки в хорошій якості, хоча їх порівняно небагато (та й чи потрібно більше для платформера?).

Клон Subway Serf?

Якщо вам доводилося грати в Subway Serf, то в управлінні й геймплеї розберетеся швидко. Система управління Blades of Brim багато запозичила в цього легендарного раннера. У цьому немає нічого дивного, оскільки обидва проекти розробляла одна і та ж студія. Утім, оригінальних фішок, яких у Subway Serf не вистачало, розробники не пошкодували:

  • Герої

Для гри доступно кілька персонажів, їх можна купити за внутрішньоігрову валюту або за донат. Відрізняються зовнішнім виглядом й унікальною суперсилою зброї. На старті відкрито 2 героя.

  • Броня

Для героїв передбачено обладунки, які будуть траплятися у скринях при проходженні рівнів. Обладунки дають невеликі бонуси і змінюють зовнішній вигляд, що робить геймплей різноманітнішим.

  • Покращення

Потрібні для отримання унікальної зброї, броні, можливостей. Так само купуються за ігрову валюту.

  • Динамічні рівні

На відміну від Subway Serf, де рівні не відрізнялися ні стилістикою, ні оточенням, у Blades of Brim обстановка змінюється в міру проходження, до того ж рандомно для кожного нового запуску.

  • Бийся!

Тепер гравець повинен не тільки перестрибувати перешкоди і збирати монетки, на шляху йому будуть зустрічатися фіолетові монстри – гуни (міньйонів перефарбували?), деякі з додатковими фішками, як то щити або сумки з грошима. Їх можна перестрибувати або просто зносити бічними і курсовими атаками. Це теж робить ігровий процес значно різноманітнішим і динамічнішим.

Висновки

Шанувальникам платформерів, раннерів, та й просто казуал-геймерам варто спробувати Blades of Brim. Гра не винаходить велосипед і не пропонує нічого принципово унікального, але дозволить відпочити, розслабитися і не забивати голову непотрібними думками. Навряд чи проекту вдасться утримати гравця більш ніж на 2-3 дні, а втім, на кожну гру свій шанувальник.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися