Вівторок, 16 Липня, 2024

У YouTube запрацював вбудований чат

Команда відеосервісу YouTube почала поширювати нову можливість у мобільному додатку для iOS та Android. Апдейт приносить вбудований месенджер, який дозволяє легко обмінюватися відеороликами з друзями.

Поділитися відео з одним контактом або відразу групою контактів можна не виходячи з програми. Користувачі можуть відповідати на запропоновані відео, а також додавати відео від себе, натиснувши на значок плівки. Функція кнопки «Поділитися» в YouTube дозволяє вибрати одержувачів у списку контактів. Також можна отримати пряме посилання на відео і додати нових друзів до обговорення.

 

 

Додаток YouTube для iOS і Android доступний для безплатного завантаження в App Store і Google Play.

Аудиторія YouTube сьогодні складає більше мільярда людей. Це майже третина всіх користувачів інтернету. Мільярди переглядів і сотні мільйонів годин відтворення – така щоденна статистика сайту. Серед жителів США у віці від 18 до 49 років мобільний додаток і сайт більш популярні, ніж будь-яка американська мережа кабельного телебачення.

На мобільні пристрої припадає більше половини переглядів, а сайт YouTube локалізований у більш ніж 88 країнах. Інтерфейс YouTube перекладений на 76 мов світу. Тобто 95% користувачів інтернету можуть користуватися сайтом рідною для себе мовою.

Кількість авторів, чий річний дохід на YouTube вимірюється шестизначними цифрами, за рік зросла в півтора раза. У YouTube-студіях у Лос-Анджелесі, Нью-Йорку, Лондоні, Токіо, Сан-Паулу і Берліні проводяться освітні програми і семінари для авторів.

Станом на березень 2015 року автори зняли в YouTube-студіях понад 10 000 роликів, які зібрали більше мільярда переглядів. Загальна тривалість перегляду всього відзнятого контенту становить уже більше 70 мільйонів годин.

Система Content ID принесла дохід вже багатьом авторам. З 2007 року відеосервіс виплатив партнерам, які заявили права на свої ролики, близько двох мільярдів доларів. Системою Content ID користуються понад 8000 партнерів, серед яких великі мережеві мовні компанії, звукозаписні студії і кіностудії. Усі вони заявили права більш ніж на 400 мільйонів роликів. У системі Content ID зберігається понад 50 мільйонів активних цифрових відбитків. Це найбільша база даних такого роду у світі. Вона навіть отримала премію «Еммі».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися