Субота, 2 Грудня, 2023

7 сервісів для ефективності ютуберів

Кількість відеоблогерів на YouTube збільшується щодня. Уже склалася ціла екосистема, бути влогером – справжня професійна діяльність. Ринок росте, а блогери хочуть мати можливість комфортно керувати своїм каналом і розвивати його. Що підстьобує розробників створювати додатки і сервіси спеціально для роботи в Youtube? Це додатки для редагування відео, фотографій, заставок тощо. Ми підготували список тих додатків і сервісів, які використовують відомі користувачі YouTube.

Snapseed

Snapseed – один із найкращих додатків для редагування фотографій для ютуберів. Google розробив цю програму спеціально для творців фотографій. Це корисний додаток для блогерів, тому що вони можуть використовувати його для створення ескізу відео. За допомогою цієї програми ми можемо зробити привабливий ескіз для відео на YouTube і додати текст.

Користувач також може контролювати яскравість картинки і додавати спеціальні ефекти для привабливості. Так що це один із найкращих додатків для редагування фотографій для креаторів.

OpenCamera

Якщо ви новачок на YouTube і у вас немає камери DSLR, цей додаток ідеально підходить для вас. Тому що він допоможе вам її замінити. Ви можете також використовувати його для створення відео з лицьовою камерою.

OpenCamera повністю безкоштовна і доступна для Android і планшетів. Додаток має багато функцій для використання, таких як автоматична стабілізація для ідеальної якості відео. Керуйте роздільною здатністю знімку і балансом білого відповідно до ваших потреб.

Додаток підтримує режим фокусування, колірні ефекти, захист від вигину, ліхтарик, розпізнавання обличчя і сюжетний режим. За допомогою цих функцій ви можете знімати відео, як на DSLR-камеру. Записуйте відео у форматі Full HD і робіть фотографії під час запису.

YouTubeStudio

YouTubeStudio – це зручний додаток для користувачів YouTube. Це чимось схоже на сайт Youtube. Ви можете побачити аналітичні звіти і доходи, отримані від відео. Можете змінити мініатюру будь-якого відео і повністю керувати своїм каналом.

Додаток дозволяє бачити час перегляду відео і бачити, з яких країн люди його дивляться.

Legend

Legend – це додаток для створення відеозаставок. Ви можете зробити гарне інтро-/аутровідео для привабливості. Якщо ви хочете зробити вступне/заключне відео за допомогою програми, вам потрібно написати свій текст, потім вибрати стиль анімованого тексту і колір фону, потім ви можете зберегти своє відео у форматі MP4 або відправити його в месенджер.

Додаток дає 20 анімованих текстових стилів. Ви можете додати користувальницький фон. Додаток також підтримує Emoji, які виглядають у відео просто чудово.
Безкоштовна версія підтримує текст до 100 символів і шести анімованих текстових стилів. Якщо ви хочете використовувати більше анімованого тексту, то вам доведеться купити його.

WeShare.video

WeShare – сервіс, який дозволяє влогерам шерити їхні відео з одного вікна одночасно на кілька майданчиків – Vimeo, Facebook, Instagram, Twitter та ін. Ще одна фішка сервісу – аналітика з відео показується і підсумовується відразу з усіх платформ, де воно було розміщено

Canva

Android, iOS

Canva – додаток для графічного дизайну на Android і iPhone. Він використовується для того, щоб мініатюри YouTube виглядали більш привабливими і точними, тому що ви знаєте, що кліки користувачів залежать від того, гарний ескіз чи ні.

Ви можете використовувати Canva для редагування фотографій, робити обкладинки на Facebook, цитати і багато іншого. Сервіс дає вам майже 500+ варіантів для редагування будь-якого зображення.

Це простий і безкоштовний додаток для редагування фотографій.

PixelLab

PixelLab – відмінний додаток, який ви можете використовувати для створення ескізів відео на YouTube. Написання тексту над картинкою – нелегке завдання, а за допомогою цієї програми ви без особливих зусиль зможете зробити це.

Завдяки цьому додатку ви можете використовувати тривимірний текст над вашою картинкою. Також PixelLab надає вам безліч функцій, таких як вибір декількох текстів, 3D-текст на зображенні, додавання наклейок, видалення фону, додавання ваших власних штрихів шляхом малювання поверх картинок тощо.

Завдяки перерахованим додаткам і сервісам ви можете заощадити час і оптимізувати свій канал. Використовуйте дані сервіси і записуйте цікавий, а головне – якісний контент, і ваш канал буде неодмінно зростати!

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися