Україна – на 47 місці за якістю цифрового життя глобально

Загалом за стабільністю мобільного інтернету Україна на 9 місці у світі, за кількістю інтернет-користувачів – на 18 місці, за стабільністю широкосмугового дротового інтернету – на 24 місці.

Якщо ви шукаєте найкращу цифрову якість життя у світі, Данія є тим місцем, куди треба їхати. Адже вона займає перше місце в рейтингу якості цифрового життя, створеним постачальником послуг VPN Surfshark. Батьківщина Гамлета посіла перше місце серед 110 країн на основі п’яти «стовпів» вимірювання: доступність інтернету, якість інтернету, інфраструктура, безпека та уряд.

Усередині стовпів є 14 індикаторів, які ще більше уточнюють вимірювання якості життя. Наприклад, у складі інфраструктури є два показники: особи, які користуються інтернетом, і готовність мережі.

Країни оцінювалися на основі балів індексу з найкращим можливим значенням, рівним одиниці. Найкращий результат у Данії з 0,83, за нею йдуть Південна Корея (0,76), Фінляндія (0,76), Ізраїль (0,74), США (0,74) і Сінгапур (0,72).

Україна посідає 47 місце у світовому рейтингу, а в європейському – 31 місце з 38 країн. Причому поточне місце України у світовому рейтингу – на 18 позицій вище, ніж у 2020 році.

Наприклад, в нашій державі потрібно працювати 244 секунди, щоб дозволити собі найдешевший мобільний інтернет і це 51 місце в рейтингу. Для найдешевшого широкосмугового дротового інтернету потрібно працювати 100 хвилин – це 25 місце в світі.

Загалом за стабільністю мобільного інтернету Україна на 9 місці у світі, за кількістю інтернет-користувачів – на 18 місці, за стабільністю широкосмугового дротового інтернету – на 24 місці.

Україна «пасе задніх» в питаннях збільшення швидкості широкосмугового інтернету (86 місце), збільшення швидкості мобільного інтернету (73 місце) та швидкості мобільного інтернету (72 місце).

Інше нещодавнє глобальне дослідження вартості мобільного інтернету показало, що Україна посідає 24 місце у світовому рейтингу.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я