П’ятниця, 19 Липня, 2024

Україна – у топ-15 країн-постраждалих від DDoS-атак

Україна увійшла до 15 країн з найбільшою кількістю DDoS-атак – такі дані отримала компанія Kaspersky Lab під час аналізу внутрішньої статистичної інформації за перші три місяці цього року. Для нападів кіберзлочинці стали також частіше використовувати ботнети.

Усього ж у першому кварталі 2015 року кіберзлочинці здійснили понад 23 тисяч DDoS-атак із застосуванням ботмереж на ресурси, розташовані в 76 країнах. При цьому мішенями найчастіше були сервери на територіях Росії, Китаю, США та Канади.

Крім них у першій десятці жертв також виявилися ресурси з різних країн Європи та Азіатсько-Тихоокеанського регіону. У першому кварталі ботнети атакували більше 12 тисяч жертв у всьому світі.

Найдовша DDoS-атака, зафіксована в першому кварталі цього року, тривала 140 годин (близько шести днів), а найбільша кількість атак, які довелося винести одному ресурсу, становила 21, тобто приблизно по 2 атаки на тиждень. Для порівняння: у минулому кварталі було зареєстровано максимум 16 атак на один ресурс.

Що стосується командних серверів, з яких велося управління цими атаками, найчастіше вони розташовувалися в США, Китаї і Великобританії.

Аналітики Kaspersky Lab пояснюють лідерські позиції Китаю та США в обох рейтингах тим, що хостинг в цих країнах відносно дешевий, і більшість дата-центрів розташовані саме в них.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися