Субота, 2 Березня, 2024

Українці хочуть собі офіс Facebook

Питанням про те, чому в Україні немає офісу Facebook (у «ВКонтакте», приміром, є київський офіс), задавалися багато українських підприємців, які заробляють у соціальних мережах. Але після революції питання стало особливо гострим: не раз українські користувачі скаржилися на несправедливість з боку Facebook, пояснюючи це тим, що український сегмент веде російський менеджмент (у Facebook це, звичайно, заперечують). Українці в черговий раз хочуть донести до засновника мережі Марка Цукерберга необхідність відкриття такого офісу, пише AIN.ua.

У четвер, 14 травня, Марк буде проводити чергову сесію запитань та відповідей (Q&A). «Це можливість для мене почути думку громади про те, як нам краще слугувати вам», – написав він. Засновник мережі закликав користувачів залишати свої запитання в коментарях під постом, а також голосувати за найбільш актуальні питання лайками.

Український сегмент відреагував на такий заклик: питання користувача Григорія Купершмідта про кривду з боку адміністрації Facebook, з якою стикаються українські користувачі, набрало вже більше 7000 лайків. «Створіть окрему адміністрацію для українського сегменту, заблокуйте звіти про порушення (abuse reports) з Росії або просто ретельніше відстежуйте топових українських блогерів, але допоможіть нам хоч як-небудь, будь ласка», – просить користувач. Як приклад він наводить фото української дівчинки, котра отримала медаль загиблого батька, який у Facebook заблокували через скарги на зображення оголеного тіла.

Інші активні користувачі закликають усіх небайдужих підтримати питання лайками – так з’являється шанс, що Цукерберг якось його прокоментує під час сесії Q&A.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися