Неділя, 21 Квітня, 2024

Українські стартапи на CES 2018

Другий раз поспіль Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA) спільно з Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) організовує український павільйон UA TECH Expo Zone на виставці Consumer Electronics Show (CES), яка відбулась 9-12 січня у Лас-Вегасі. Український павільйон було представлено 10 найкращими стартапами.

Міністр фінансів України Олександр Данилюк

Вперше в історії для підтримки українських стартапів на CES доєдналися представники уряду та вищого керівництва країни. Церемонія відкриття відбулась за участі міністра фінансів України Олександра Данилюка та представника України у Світовому Банку Романа Качура. Вони ознайомилися з роботою кожного вітчизняного проекту.

AgriEye

AgriEye допомагає фермерам підвищити врожайність та зменшити витрати. Сервіс надає рекомендації щодо точного землеробства за допомогою повністю автономних безпілотників, багатоспектральних камер та хмарної платформи із AI.

Discoperi

Компанія розробила систему під назвою System EYE, яка виявляє ризикованих водіїв та інформує інших водіїв на шляху про потенційну загрозу, щоб вони могли уникнути ДТП. System EYE складається з пристрою, алгоритмів AI та особливостей підключення. Кожен автомобіль стає постачальником даних про навколишні фактори ризику. Після того, як пристрій фіксує щось – він інформує водія, а також інших водіїв у тій самій області, щоб вони могли уникнути можливих зіткнень.

Kray Protection UAS

Kray Protection Unmanned Aerial System – це промисловий автоматизований дрон для розпилення у агросекторі, побудований для заміни сільськогосподарських літаків та наземних обприскувачів. Він летить у повністю автоматичному режимі, завдяки комп’ютерній системі зору дрон може оцінити місцевість і уникати перешкод на своєму шляху. Фермер має лише встановити задачу, а дрон буде переміщатись траєкторією налаштованою ним, обприскуючи необхідним обсягом пестицидів кожну конкретну ділянку поля.

У той же час, електростатичне розпилювання забезпечує максимальне охоплення при захисті рослин. Kray Protection UAS забезпечує високу експлуатаційну швидкість – до 70 миль/год, що дозволяє досягти охоплення до 1200 акрів у день.

Kwambio 

Під час CES компанія представила новий 3D принтер, спеціально розроблений для 3D друку керамічних виробів та форм, що використовуються в дизайні, охороні здоров’я та аерокосмічній промисловості.

«Kwambio володіє керамічними порошками, промисловими 3D принтерами і навіть власною технологією для струменевого друку з 3-дюймовим друком. Ми не передаємо будь-яку роботу стороннім компаніям. Все виготовляється у одному місці, щоб ми могли гарантувати найвищу якість та доступні ціни. Ми пропонуємо 120 кольорів та 3 види обробки на вибір», – Влад Усов, CEO у Kwambio.

LaMetric Time

LaMetric Time – це годинник/дисплей, який покращує інтер’єр та показує важливу інформацію з Інтернету та смарт-пристроїв для будинку. Це як Apple Watch для вашого будинку або офісу, що робить інформацію видимою на великій відстані. Час, погода, новини, параметри клімату, попередження про небезпеку, цифрові показники, показники продажів та інша інформація приходить вам одразу і при цьому не потрібно шукати смартфон або дивитись на ПК.

MMOne

Конструкція MMOne обертає базу на 60 градусів вліво/вправо, а «рука» підіймає стілець на 30 градусів. Обертання на 360 градусів навколо своєї осі відбувається у двох вимірах. Всі ці рухи унікальні і несуть максимальний ефект для геймера. Можливі сфери реалізації – розваги, моделювання та охорона здоров’я.

PassivDom

Цей сучасний будинок поєднує: 1) автономні та позамережеві можливості; 2) швидку і надійну технологію, що використовує 3D-друк; 3) здатність приймати власні рішення за допомогою штучного інтелекту. Сьогодні PassivDom реалізує ці функції в одному будинку – ModulOne. Компанія запускає виробничі потужності в США та обробляє замовлення по всьому світу.

Senstone

Голосовий помічник. Він працює як у режимі онлайн і у автономному режимі, а також дає змогу створювати події у календарі, створювати нагадування та робити нотатки у будь-який момент. Ідеально підходить для керування автомобілем, прогулянок, на роботі та на тренуваннях.

Univrsee

Univrsee – це платформа з місцем для публікації, розповсюдження та перевірки контенту VR. За допомогою Univrsee-платформа можна організувати масові заходи із сотнями одночасних глядачів, потоковою передачею, переглядом у режимі онлайн або офлайн у будь-якому місці.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися