Субота, 9 Грудня, 2023

Скоро на YouTube: автоматичні субтитри, геолокація трансляцій, повтор чатів прямого ефіру

YouTube оголосив про запуск трьох нових функцій у своєму стримінговому сервісі YouTube Live. Це має зробити його схожим на конкурентні платформи прямих трансляцій.

Найпомітнішим нововведенням будуть автоматичні субтитри в «живих» відео. YouTube уже з 2006 року пропонує можливість додавати текстовий супровід до відео. А у 2009 році сервіс додав автоматичне створення субтитрів за допомогою технології розпізнавання мови. Система вже обробила більше мільярда роликів. Тепер вона працюватиме під час прямих трансляцій. Ідеальної якості очікувати не варто, але представники YouTube обіцяють показники на рівні індустріальних стандартів.

Наступною функцією у YouTube Live стане можливість повтору прямого ефіру. Це можна буде робити, не перериваючи його.

Третьою опцією стане геолокація: автори зможуть позначати, в якому місці вони ведуть свою трансляцію. Користувачі зможуть шукати ефіри та записи за такими геолокаційними мітками.Сервіс прямих трансляцій YouTube Live запрацював у 2011 році. У нього існує багато конкурентів, одним із яких є Facebook. Twitter нещодавно також запустив можливість вести прямий ефір на своїй платформі.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися