Субота, 2 Березня, 2024

Українським операторам заборонили приймати дзвінки

У зоні АТО запрацював місцевий оператор «Лугафон», але з нього до решти України не подзвонити. Нацкомісія з регулювання у сфері зв’язку та інформатизації (НКРЗІ) заборонила українським операторам приймати від нього дзвінки.

На сайті НКРЗІ з’явилося повідомлення, що в телекомунікаційній мережі загального користування України виявили спробу надавати послуги мобільного зв’язку незаконно створеним суб’єктом. Він працює на тимчасово окупованій території і всупереч законодавству використовує ідентифікаційний код мережі +38072.

Нацкомісія нагадала мобільним операторам про рішення НКРЗІ від 14.07.2015 №362 «Про встановлення тимчасових особливостей маршрутизації трафіку в телекомунікаційній мережі загального користування України». У ньому компаніям забороняється мати договірні відносини про взаємодію та надання послуг, із суб’єктами, які не зареєстровані відповідно до законодавства України та не мають відповідних дозволів.

Про наміри запустити власного мобільного оператора сепаратисти повідомляли ще минулого року.

Про те, що роблять телеком-технарі в зоні АТО, у яких умовах їм доводиться працювати та що робити, коли немає зв’язку, а конче треба подзвонити, TechToday розповів начальник департаменту планування та розвитку мережі «МТС Україна» Олександр Ананьєв.

Дізнатися стан зв’язку від МТС в Донецькій та Луганській області можна на сторінці, яку ми постійно оновлюємо.

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися