П’ятниця, 21 Червня, 2024

Ультразвук зможе заряджати техніку

Люди придумують усе більш оригінальні способи зарядки портативних пристроїв. І чайник тут далеко не вершина оригінальності. Так, дослідниця Мередіт Перрі з Університету Пенсильванії розробила технологію передачі енергії за допомогою ультразвуку. Для цього потрібен випромінювач, що трансформує електричну енергію в ультразвук, та ресівер, що займається зворотним процесом. Останній має бути встановлений на мобільному приладі. Система називається uBeam, а однойменна компанія, яку заснувала винахідниця, вже подала 18 патентних заявок на технологію.

Розробниця демонструє робочий прототип власної ультразвукової системи зарядки

Оскільки людина не чує ультразвук (хоча деякі особистості і можуть через нього відчувати дискомфорт), то робота пристрою не заважатиме їм працювати або відпочивати. До того ж, на відміну від індукційних бездротових зарядок, пристрій не повинен обов’язково знаходитись біля док-станції, а отже, у межах приміщення смартфон можна носити в кишені чи сумці.

Сама зарядна станція досить компактна – її товщина не перевищує 5 мм. Пристрій можна повісити на стіну як декоративний елемент або просто десь покласти. Головне, щоб на шляху ультразвуку не було перешкод.

На ринку пристрій має з’явитися протягом двох років. Компанія uBeam планує випустити одразу два варіанти пристрою: маленький (для персонального користування) і великий (для публічних місць).

За матеріалами Bits

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися