Утиліти для смартфонів обігнали Голлівуд

Ще кілька років назад ринку мобільних додатків практично не існувало, а сьогодні він приносить більше грошей, ніж відомий на увесь світ район Лос-Анджелеса під назвою Голлівуд. Про це повідомив аналітик Горацій Дедью, який узагальнив статистику двох галузей на одному графіку:

Експерт звернув увагу на те, що сума виплат розробникам App Store торік склала понад $ 10 млрд і перевищила загальні збори від кінопрокату голлівудських новинок. При цьому аналітик відзначає, що мобільний світ сьогодні не лише Apple. «До економіки мобільних програм також входять Android, рекламні сервіси та приватні розробки, – каже він. – Усі ці прибутки більші за Голлівуд».

Мобільні програми обганяють індустрію кінематографу не тільки в розмірах доходів, а й за темпами зростання. Софт сьогодні активно зростає, тоді як кінематограф знаходиться майже на одному місці. Індустрія мобільних утиліт, підрахував аналітик, почувається загалом краще за Голлівуд. Наприклад, у США iOS відкрила 627 тисяч робочих місць, тоді як над кінофільмами працюють 374 тисячі осіб. При цьому потрапити в мобільну індустрію простіше, а також вона обіцяє більші заробітки, оскільки іноді актори отримують менше $1 тисячі офіційних гонорарів за зйомки.

Доходи iTunes від різного типу контенту

Дедью також зазначає, що сьогодні мобільні додатки обігнали не лише кінематограф. Ця індустрія вже більша за музичну, телебачення та прокат фільмів, разом узятих. При цьому розробники мобільного ПЗ отримують 70% від зароблених їхніми програмами грошей, тоді як в інших галузях економіки цей показник нижчий.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я