Вівторок, 23 Липня, 2024

Як з SMS зробити подію календаря

Багато хто призначає зустрічі за допомогою SMS. Тепер це стало зручніше – з’явилася утиліта, яка автоматично заносить подію до календаря в смартфоні. Отже, це допоможе не забути про неї.

Ця утиліта – Inviter з Google Play. Вона ще в стадії бета-тесту і тому поки що розповсюджується безоплатно.

Як вона працює? Після інсталяції та першого запуску Inviter утиліта попрохає дозволу на автоматичне додавання отриманих у SMS подій до календаря. Краще відмовити програмі – це відкриє більше контролю над тим, що вона вноситиме в календар.

Утиліта синхронізується з різними календарями для Android, з Google Calendar та Holiday Calendar включно. Вона розпізнає події в SMS на багатьох мовах, у тому числі на російській – відповідне налаштування можна зробити в меню програми. Окрім цього, Inviter дозволяє скласти «чорний список», і тоді утиліта буде ігнорувати всі події з обраного номера чи SMS.

Якщо вимкнути автоматичне додавання подій, то Inviter щоразу буде запитувати дозволу записати новий контент до календаря смартфона. І тут можна також вказати додаткову інформацію про подію: місце, час нагадування, список запрошених тощо.

Зображення: Phone Arena

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися