Уже наступного місяця Facebook може запустити кілька десятків телешоу

Facebook почала готуватися до виходу в телепростір ще торік – тоді соцмережа шукала партнерів для створення контенту

Найбільша соцмережа світу вже наступного місяця може стати також великим виробником телеконтенту. Уже в червні Facebook планує запустити близько двох десятків різноманітних шоу на платформі соціальної мережі. Власні шоу дозволять Facebook не тільки залучити нову аудиторію, а й отримати новий канал продажу реклами.

facebook

Facebook почала готуватися до виходу в телепростір ще торік – тоді соцмережа шукала партнерів для створення контенту. Серед них був, наприклад, один із засновників гумористичного ресурсу CollegeHumor Рікі Ван Веєн і колишній керівник MTV Міна Лефевр.

Соцмережа не планує обмежуватися якимось одним форматом контенту – їй цікаві різні варіанти шоу. Починаючи від коротких програм для підлітків, які виходитимуть щодня, і закінчуючи багатобюджетними фільмами. Також Facebook цікавить спортивна тематика.

Нещодавно Facebook також зробила інший крок для стимулювання користувачів публікувати цікаві відео. Соцмережа дозволила власникам відеоматеріалів отримувати гроші у випадках, коли інші учасники соціальної мережі публікують їхній контент без дозволу. Раніше власники роликів мали два варіанти: вони могли видалити вкрадене відео чи залишити його. Через це творці не хочуть публікувати свої відео на тих ресурсах, де немає інструментів захисту матеріалів та їхньої монетизації. YouTube вже надає власникам відео можливість заробляти на вкрадених роликах замість простого видалення з ресурсу.

Інтернет-ресурси все більше звертають увагу на виробництво власного контенту. Найбільший відеохостинг планети YouTube заявив про наміри стати більш схожим на телевізор ще у 2015 році. Мова йде про сервіс YouTube Red, який легально транслює фільми та серіали. Він дозволяє відеохостингу стати конкурентом популярним на Заході сервісам потокового відео на замовлення як Netflix, Amazon і Hulu. Окрім цього, відеохостинг планує випустити щонайменше 10 власних фільмів і серіалів із зірками YouTube.

Віце-президент Facebook у Європі, Близькому Сході та Африці Нікола Мендельсон взагалі прогнозує, що в наступне десятиліття текстові пости повністю зникнуть. Їх замінять саме відеоролики. Експерт вважає, що вже протягом наступних п’яти років текстові пости практично повністю зникнуть із соцмережі. Усі новини у стрічці здебільшого складатимуться із записаних на камеру монологів. Причому ці ролики робитимуть без попередньої підготовки.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я