Четвер, 18 Квітня, 2024

ТОП-5 напрямків для подорожей на великі вихідні За рейтингом туристичного проєкту Vodafone – Find&Follow. Village Routes

Попереду останні довгі вихідні літа. Vodafone пропонує провести їх, подорожуючи Україною. Компанія підготувала добірку цікавих локацій для подорожей на основі уподобань користувачів власного туристичного проєкту Find&Follow. Village Routes.

На сайті туристичного проєкту компанії Find&Follow. Village Routes на сьогодні розміщено 56 готових унікальних маршрутів для самостійних подорожей сільською місцевістю та невеликими містечками майже у всіх областях України.

Кожен маршрут розрахований на 1-2 дні, їх також можна об’єднувати у довші тури. На сайті є докладна інформація про кожну з локацій на маршрутах, усі необхідні контакти, пропозиції щодо проведення часу та поради щодо харчування і проживання. Туристу пропонуються різноманітні опції – пішохідні подорожі, відвідування музеїв, історичних, культурних та природних пам’яток, дегустацій, мальовничих локацій для фото тощо. Пропозиції можуть зацікавити як для тих, хто лише починає досліджувати Україну, так і для просунутих туристів, які шукають нових відкриттів.

Найпопулярнішими маршрутами за версією користувачів Find&Follow. Village Routes на сьогодні стали:

1. Одеська область: Садиба Курісів – ферма “Устриці Скіфії”.
2. Закарпатська область: Водоспад Шипіт – Гора Гемба.
3. Київська область: Змієві вали – Витачів – Ржищів.
4. Полтавська область: Національний музей-заповідник українського гончарства в Опішньому – Диканька – Національний музей-заповідник М.В. Гоголя – Миргород .
5. Миколаївська область: Радонове озеро – Babchuk Winery – Трикратський ліс – Актівський каньйон.

Напрямок Village Routes було створено для підтримки розвитку сільського туризму, місцевих громад та малого бізнесу, а також побудови цифрової інфраструктури для подорожей Україною. Окрім того, сільські туристичні маршрути є малолюдними та безпечними в умовах поширення COVID-19.

Перелік маршрутів постійно доповнюється новими напрямками, а покриття мережі 4G (LTE 900 МГц) від Vodafone у сільській місцевості дає можливість знаходитись онлайн під час подорожей.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися