Четвер, 25 Липня, 2024

Як підключити клавіатуру до Android

Якщо доводиться часто працювати з великими обсягами тексту на мобільному гаджеті, можна подумати про зовнішню апаратну клавіатуру. Підключити таку до свого Android досить просто.

Підключення USB-клавіатури

Більшість USB-клавіатур підтримуються на апаратному рівні і не потребують особливих налаштувань. Саме підключення здійснюється за допомогою кабелю USB OTG. При цьому ваш смартфон або планшет повинен підтримувати функцію USB-хоста. Дізнатися, чи є у вашому апараті така підтримка, можна на сайті виробника гаджета.

Щоб почати працювати з USB-клавіатурою, необхідно просто підключити штекер кабелю USB OTG у мобільний пристрій, а в гніздо кабелю – клавіатуру. Після цього можна приступати до роботи з текстом.

Підключення Bluetooth-клавіатури

Щоб об’єднати клавіатуру з Android-пристроєм, необхідно спершу включити саму клавіатуру та модуль Bluetooth на планшеті або смартфоні. Далі активуйте режим під’єднання на клавіатурі – це зазвичай робиться окремою кнопкою або комбінацією клавіш. Запустіть пошук Bluetooth-пристроїв на планшеті або смартфоні та виберіть зі списку ту, що потрібно.

Для з’єднання може знадобитися ввести пароль, який вкаже система. Набирати цифри потрібно на самій клавіатурі, після чого необхідно натиснути клавішу Enter.

При незвичайних ситуаціях

Якщо система не може розпізнати деякі клавіші або реагує на їхні натискання нестандартним чином, доведеться налаштовувати її розкладку вручну. Справитися з цим допоможе додаток External Keyboard Helper Pro (50 грн), яким можна створити унікальні розкладки для двох мов і перемикатися між ними поєднанням або окремою клавішею. При цьому буде можливість налаштувати введення додаткових спецсимволів за допомогою клавіші «Alt».

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися