Неділя, 10 Грудня, 2023

В Apple пояснили відсутність слоту SD у MacBook Pro фотокамерами

Новий ноутбук Apple викликав багато нарікань, серед яких – суттєве невдоволення користувачів відсутністю слоту для карток SD. Резонанс виявився настільки великим, що виконавчий директор компанії Філ Шилер розповів в інтерв’ю журналу The Independent, чому так сталося.

macbook-pro-2016

За його словами, до відмови від слоту спонукали кілька причин. Перша – громіздкість. Адже слот у старих ноутбуках розміщували так, що в нього входила лише половина картки SD. Саме це не подобалося працівникам Apple. «Існують гарні та швидкі USB-кардрідери, які також дозволяють використовувати картки CompactFlash та SD. Ми не могли вирішити цю дилему – ми вибрали SD, оскільки багато споживацьких камер використовують SD. Але можна вибрати тільки один формат, тому це був компроміс», – сказав Шилер.

Ще однією причиною відмови від слоту SD стали бездротові технології. Усе більше виробники оснащують камери бездротовими рішеннями пересилання даних. «Це виявилося дуже корисним, – сказав Шилер. – Ми думаємо, шлях в майбутнє – це використовувати фізичний адаптер, якщо хочеться, або бездротову передачу».

macbook-pro-2016

Здивування в нових MacBook Pro також викликала наявність аудіороз’єму 3,5 мм, адже в останньому iPhone компанія його прибрала. На це Шилер відповів, що професіоналам потрібен стандартний міні-джек для підключення різноманітних аудіогаджетів. Бездротові технології для цього непридатні. «Якби мова йшла просто про навушники, тоді роз’єм був би необов’язковим, – розповів Шилер. – Ми віримо, що бездротові технології є гарним рішенням для навушників».

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися