В інтернеті зникне покручений текст

Доводити свою людяність доводиться сьогодні майже на кожному сайті, і часто це буває дуже складно через так звану «капчу» (CAPTCHA) – покручений текст, який потрібно розпізнати та ввести у відповідне поле. Однак Google знайшла їй простий замінник, який вимагає лише одного кліка мишкою. Пошуковий гігант пропонує підтверджувати людяність простим натисненням мітки поряд з фразою «Я не робот».

Нова технологія під назвою No CAPTCHA reCAPTCHAS (перекладається як «жодної капчі») спростить роботу в інтернеті не лише на комп’ютерах, а й на мобільних пристроях. Розрізнювати людину за простим натисненням мітки має штучний інтелект пошукового гіганта.

Він аналізуватиме поведінку користувача до, під час та після того, які останній побачить вікно з проханням підтвердити, що він не робот. Якщо система розпізнає людину за рухом мишки, тоді вона пропустить її після натиснення позначки. А в разі якихось підозр доведеться пройти традиційну капчу.

Для мобільних користувачів, які не мають мишки та клавіатури, система пропонуватиме обрати картинку, яка доповнить за змістом запропонований нижче набір зображень.

Нову технологію перевірки людяності вже впроваджують деякі організації. Серед них – Snapchat, WordPress, Humble Bundle та інші.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я