Субота, 9 Грудня, 2023

В космосі в 2024 році можуть запустити кіностудію

У космосі скоро може розміститися повноцінна телестудія і кіностудія, завдяки Space Entertainment Enterprise (S. E. E.). Компанія, яка є співпродюсером майбутнього космічного фільму з Томом Крузом, має намір запустити студію до 2024 року.

Виробничий широкомовний модуль мікрогравітації, названий SEE-1, буде встановлений на станції Axiom – комерційній космічній станції, створеній компанією Axiom Space.

“Запуск розважального центру наступного покоління в космосі відкриває незліченні двері для створення неймовірного нового контенту і втілення цих мрій в реальність”, – сказав Річард Джонстон, виконавчий директор S. E. E.

Модуль створений з метою проведення кіно, музичних, телевізійних і спортивних заходів, на додаток до художників і креативників, які прагнуть створювати контент в космічному середовищі.

Партнери, консультанти та консультанти S. E. E. складаються з колишніх керівників HBO, Endemol та Viacom, а також партнерів інвестиційного банку GH.

“SEE-1 – це неймовірна можливість для людства перейти в іншу сферу і почати нову захоплюючу главу в космосі”, – сказали співзасновники Олена і Дмитро Лесневські.

SEE-1 забезпечить не тільки першу, але і високоякісну космічну структуру, що дозволяє вивести глобальну індустрію розваг вартістю два трильйони доларів на низьку навколоземну орбіту.

Зйомка фільмів у космосі, здається, є новою гарячою тенденцією. Том Круз спочатку планував зробити це першим, але тільки для того, щоб російська знімальна група випередила його в жовтні минулого року.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися