Субота, 2 Березня, 2024

Google офіційно запустив ігри Android на ПК з Windows

Google випустив додаток, який дозволяє власникам комп’ютерів з Windows запускати ігри для Android. Додаток Google Play Games (Ігри Google Play) доступні наразі в бета-версії для жителів Гонконгу, Південної Кореї та Тайвані.

Google обіцяє безшовні ігрові сеанси між телефоном, планшетом, хромбуком і ПК з Windows. Тобто можна почати грати на одному девайсі та перейти на інший без втрати ігрового процесу.

Google Play Games також включатимуть ігрові бали, які можна заробити, граючи в ігри для Android на ПК.

Корпорація Google оголосила про свої плани щодо перенесення ігор для Android на ПК лише місяць тому, але до цих пір незрозуміло, яка технологія використовується для запуску ігор Android на ПК з Windows. Додаток Google Play Games буде вбудованим додатком для Windows, який не включатиме потокове передавання ігор.

Оголошення Google з’явилося через кілька місяців після того, як Microsoft почала тестувати додатки для Android на ПК з Windows 11. Корпорація Майкрософт створила базову підсистему Windows для Android, яка здатна запускати додатки для Android з різних джерел.

Наразі Microsoft використовує рішення в партнерстві з Amazon, щоб дозволити вбудовану установку ігор і додатків з Amazon Appstore в Windows. Магазин Google Play поки офіційно не підтримується, хоча ентузіасти знайшли спосіб встановити його.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися