Вівторок, 21 Травня, 2024

У Steam з’являться інтерактивні рекомендації і кілька нових функцій

Щоб зберегти конкурентоспроможність Steam, Valve постійно вдосконалює і розширює свою платформу. Цього разу планується ввести відразу три нові функції:

  • автошоу – Steam сам буде монтувати півгодинні ролики з трейлерів нових представлених у магазині ігор. Спеціально для тих, хто хоче бути в курсі останніх новинок, але часу гортати відповідний розділ немає;
  • інтерактивні рекомендації – алгоритм оцінює бібліотеку гравця і визначає, скільки часу він проводить за тією чи іншою грою. На основі цих даних Steam рекомендує геймеру схожі гри, причому вони не обмежуються часом виходу;
  • мікротрейлери – взагалі вони є на багатьох відеоресурсах. По суті це коротке 6-секундне прев’ю, яке можна подивитися при наведенні курсору на ролик.

Гравці вже можуть потестити нові фішки на сторінці Steam Labs – досить просто авторизуватися через обліковий запис і залишити відгук зі своєю думкою.

Тетяна Деденчук
Тетяна Деденчук
Тетяна навчається в університеті та працює журналістом. Вона пише шикарні огляди android-іграшок, знається на темі blockchain та любить подорожувати.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися