Середа, 6 Грудня, 2023

Windows 11 отримала важливий для геймерів на ПК апдейт

Корпорація Майкрософт випустила чергове оновлення Windows 11, яке виявиться корисним багатьом любителям комп’ютерних ігор. Цей апдейт виправляє проблему, через яку ігри іноді зависають.

Оновлення під номером KB5014668 є додатковим оновленням, тому воно не буде встановлюватися автоматично, навіть якщо операційна система налаштована на автоматичні оновлення.

Згідно з описом патчу від Microsoft він вирішує проблему, через яку певні ігри перестають працювати, якщо вони використовують певні аудіотехнології для відтворення звукових ефектів. Схоже, проблема в першу чергу стосується додатків, які використовують програмну технологію XAudio API для відтворення звуків.

Якщо у вас виникали останнім часом збої в іграх, варто встановити це оновлення, щоб побачити, чи виправить воно проблеми.

Оновлення також вирішує проблему, через яку комп’ютер не може перейти на Windows 11, а також деякі проблеми з підключенням Bluetooth.

Оскільки Windows 11 KB5014668 є додатковим оновленням, воно не буде встановлено автоматично. Щоб встановити його, вручну відкрийте меню «Пуск» і введіть «Windows Update» і натисніть Enter на клавіатурі.

Натисніть «Перевірити наявність оновлень», і у списку має бути KB5014668. Виберіть його, потім натисніть «Завантажити зараз». Windows подбає про інше самостійно.

Патч стане доступний в пакеті патчів, які Microsoft традиційно розповсюджує по вівторках, а саме – 12 липня. В такому разі він встановиться автоматично.

 

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися