П’ятниця, 21 Червня, 2024

Android 13 зробить смартфони ближчими до слабозрячих

Android 13 матиме вбудовану підтримку дисплеїв Брайля. Користувачам таких екранів не знадобиться стороння програма-шлюз або віртуальна клавіатура.

Android вже має деякі можливості для введення шрифтом Брайля, але Google розширює ці можливості далі з Android 13. Як розповіли представники Google на нещодавній конференції, Android 13 почне пропонувати готову підтримку дисплеїв Брайля через програму зчитування з екрана Talkback, яка вбудована в цю операційну систему. Користувачам не доведеться завантажувати програму BrailleBack, щоб використовувати фізичне введення замість віртуальної клавіатури.

Юзери матимуть доступ до «багатьох» функцій Talkback, таких як  навігація по інтерфейсу чи ярлики для звичайних завдань, наприклад, надсилання текстових повідомлень. Ще деякі нові ярлики призначені спеціально для відображення Брайля, наприклад для переходу до наступного рядка в документі або копіювання тексту.

Підтримка дисплея Брайля вперше з’явиться в наступній бета-версії Android 13, яка надійде через кілька тижнів. Цей крок допоможе людям із сліпотою користуватися своїми телефонами без використання голосових команд, а також може зробити смартфони набагато більш життєздатними для сліпоглухонімих людей, які не можуть покладатися на звукові сигнали.

Євген
Євген
Євген пише для TechToday з 2012 року. Інженер за освітою. Захоплюється реставрацією старих автомобілів.

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися