Valve не рекомендує у приставці Steam Deck замінювати SSD

Дизайнер апаратного забезпечення Valve Лоуренс Янг застеріг від оновлення вбудованого в пристрій NVMe SSD. Хоча це технічно можливо

Стандартний накопичувач NVMe, встановлений на заміну заводського у приставці Steam Deck, може створити більше проблем, ніж він того вартий. Про це розповіла компанія Valve, яка створила цю приставку. Свою публікацію фірма зробила у відповідь на статтю PC Gamer про модифікацію Steam Deck.

Дизайнер апаратного забезпечення Valve Лоуренс Янг застеріг від оновлення вбудованого в пристрій NVMe SSD. Хоча це технічно можливо, накопичувачі M.2 2242 (22 мм в ширину і 42 мм в довжину), які досить поширені в магазинах, є більш гарячими і енергоємними, ніж встановлена в приставці модель 2230 (22 ммх30 мм).

Тепловиділення накопичувачів M.2 2242 може виявитися більшим за розрахунково можливий для приставки. Це викличе перегрів диску, що може «значно скоротити» термін служби системи, сказав Ян, додавши, що не слід переміщати термопрокладки.

Історія PC Gamer посилається на відкриття моддера Belly Jelly, що в Steam Deck можна було встановити твердотільний накопичувач M.2 2242, хоча і з деякими жертвами дизайну. Вже тоді були побоювання, що це може призвести до проблем з перегрівом. Ян просто пояснив, чому це погана ідея, і окреслив ймовірні довгострокові наслідки.

Попередження може бути розчаруванням, якщо максимально можливого обсягу пам’яті у 512 ГБ, який надає Valve, недостатньо, а карта microSD (зазвичай набагато повільніша, ніж SSD) не здається вам повноцінною заміною.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Коментуйте, будь-ласка!
Будь ласка введіть ваше ім'я