Неділя, 25 Лютого, 2024

Вартість Beats By Dre Solo у 12 разів більша за реальну

Кожного року з виходом нових флагманів Apple і Samsung аналітики підраховують, у скільки обходиться компаніям новий апарат. Найчастіше вартість компонентів і складання становить приблизно $220-250. У такому підрахунку не враховуються витрати на розробку, логістику, маркетинг, але в цілому картина зрозуміла. Виробники заробляють на топових пристроях приблизно стільки ж, скільки становить собівартість смартфона. Проте і з іншими товарами ситуація схожа: ресурс Medium вирішив оцінити вартість компонентів популярних навушників Beats By Dre Solo. Їхня ціна в магазині становить $200.

Для оцінки навушники розібрали і побачили, що близько 30% маси пристрою становлять невеликі металеві вставки, які не є елементами конструкції. Вони просто збільшують вагу навушників.

Що стосується вартості компонентів даної моделі, вона становить приблизно $16,9, з упаковкою включно. Найдорожчою деталлю є випромінювачі, які, за даними джерела, обходяться компанії приблизно в $1,8. При цьому варто пам’ятати, що Beats не розробляє і не виробляє пристрої, а лише продає.

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися