Вівторок, 28 Травня, 2024

Як додати смартфону рівнів гучності

На одну сходинку гучності нижче – вже тихо, а на одну більше – виходить занадто гучно? У такому разі можна модифікувати свій Android, зробивши його налаштування сили звуку гнучкішими.

Щоб додати своєму смартфону точності в управлінні гучністю, необхідно спершу отримати на ньому повні права користувача (рут-доступ). Як саме це можна зробити – шукайте на профільних сайтах типу 4PDA.ru.

При наявності рут-доступу стає можливим встановити фреймворк Xposed framework, який додає в Android більше можливостей з його модифікації. Для цього треба завантажувати відповідні модулі: збільшити кількість сходинок гучності допоможеVolumeSteps+ від розробника P1nGu1n_. Із цим модулем можна розділити кожну сходинку гучності на 50 додаткових рівнів. Він також дозволяє прибрати надокучливе попередження про максимальний рівень гучності.

VolumeSteps+ сумісний з Android ICS (4.0), але деякі користувачі Samsung та HTC відчували проблеми з коректною роботою. Для власників гаджетів LG з прошивкою KitKat є спеціальний режим сумісності.

За матеріалами: PhoneArena

 

TechToday
TechTodayhttps://techtoday.in.ua
TechToday – це офіційний акаунт, яким користується редакція ресурсу

Vodafone

Залишайтеся з нами

10,052Фанитак
1,445Послідовникислідувати
105Абонентипідписуватися